درباره ما

برترین شرکت

چرا ما را انتخاب کنید؟

طراحی فوق‌العاده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و توسعه‌دهندگان وب است.

کاملا ریسپانسیو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و توسعه‌دهندگان وب است.

ما را بیشتر بشناسید

داستان چگونه آغاز شد و به کجا خواهد رفت

شرکت آیریا تدبیر کیا در سال ۱۳۹۸ و با هدف طراحی و تولید موتور جستجوی هوشمند خرید، فعالیت خود را آغاز کرد. این موتور با نام بریم خرید با هدف ارائه و مقایسه شفاف قیمت‌ها مرجعی معتبر برای مقایسه و معرفی فروشگاه های اینترنتی شده است.

 ما در مدت کوتاهی موفق شدیم تا با بهره گیری از بهترین امکانات و تجهیزات فنی و مهندسی مطابق با استانداردهای معتبر جهانی، و مهم تر از همه با تکیه بر نیروی متخصص و کارآمد، به یکی از مهمترین شرکتها در زمینه طراحی وبسایتهای فروشگاهی و شرکتی کشور تبدیل شویم. اینک بعد از سالها فعالیت خستگی ناپذیر مفتخر هستیم که توانسته ایم در میان شرکت های فعال در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای کشور، جایگاه شایسته خود را به دست آوریم. تعریف و اجرای پروژه های خلاقانه و نوین پرداخت یاری در حوزه خدمات پولی و مالی و ایده حذف کارت های ویزیت و جایگزینی کارت های هوشمند و همچنین طراحی ده ها وب سایت ، تنها بخشی از کارنامه پربار شرکت ما در سطح ملی است که نمایانگر مشارکت موثر و چشمگیر ما ، در مسیر توسعه فناورانه میهن عزیزمان است.

مهارت های ما

لیدر و اینفلوئنسر

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متون آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند.

طراحی سایت
دیجیتال مارکتینگ
برنامه نویسی
مشاوره طراحی